Saf Su Sistemleri

MEDİKAL SU ARITMA SİSTEMLERİ

Sonuç güvenirliği ve sürdürülebilir su kalitesi sağlayan  cihazları ile sudan sebeplerden testlerinize gölge düşmesin.

KULLANIM ALANI

Biyomedikal analizör ve hormon tayinlerinde kullanılan cihazların çalışmasında kullanılması gereken su, CLSI (Clinical and Laboratory Standarts Issue) standartlarına göre Tip 1- Tip 2 kalitesindedir. Hemodiyaliz tedavisi için gereken suyun ise Avrupa Farmakopedisi’nde (European Pharmacopoeia) belirtilen standartlar çerçevesinde olması gerekmektedir.

Belirtilen alanlarda kullanılacak suyun kalitesi iletkenlik veya direnç ölçümleri ile değerlendirilir. Halbuki suyun kalitesini önemli derecede etkileyen başka etkenler de söz konusudur. Bunların en önemlisi organik madde miktarı, bakteri miktarı ve endotoksin seviyesidir. Bu unsurların sadece iletlenlik ve direnç ölçümleri ile belirlenmesi mümkün değildir. Kontaminasyona uğramış cihazın DI su deposunu hidrolik aksamlarında bakteri üremesi ve bunların meydana getirmiş olduğu biyofilm tabakası degazör, prob ve enjektörlerin tıkanmasına yol açmaktadır. ayrıca reaktiflerle reaksiyona girmesi sonucu analiz sonuçlarının red edilmesine neden olmaktadır. DS-RO Cihazlar ile bu tür problemlerin hepsi aşılmıştır.

6Biyokimya Laboratuvarları
4Hormon Laboratuvarları
8Acil Laboratuvarları
4Elisa Laboratuvarları

ProfessionalDeneyim

10 yıllık deneyimle

sektörde her zaman güven ve ileriye dönük yatırımlarıyla hizmetinizde

MükemmellikÇözüm Ortakları

Çözüm ortaklarımızın güncel ihtiyaç ve beklentileri de göz önüne alınarak tasarlanmış, yeni nesil medikal su arıtma sistemlerimiz ile sektörün beğenisine sunulmuş ve yoğun talep görmüştür.

KalitePolitikamız

DOĞU SU ARITMA medikal amaçlı su arıtma cihazı tasarımı, üretimi, pazarlaması, satışı ve teknik servis faaliyetlerini yürütürken, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda ve en üstte tutarak,aranılan, başarılı ve güvenilir bir kurum olmayı kalite politikası edinmiştir.

ÇÖZÜMORTAKLARIMIZ