Jammy Tiger Su Arıtma Cihazı

Kalite sertifikasyonlarından geçmiş ve en kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiştir.

01Jammy Tiger Hakkında

Yenilikçi tasarımı ve üstün özellikleriyle Jammy Tiger Su Arıtma cihazlarıyla tanışın. Ev, ofis ve işyerinizde güvenle kullanabileceğiniz Jammy Tiger Su Arıtma cihazı az yer kaplayan tasarıma sahiptir.

3000 m2 karelik modern üretim tesisimizde kalite sertifikasyonlarından geçmiş ve en kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiştir.

20 yılı aşkın bir bilgi ve tecrübe birikiminin sonucunda ortaya çıkan ve tasarlanan Jammy Tiger Su arıtma cihazı musluk suyunuzu sizler için sağlıklı ve kaliteli hale dönüştürür.

Jammy Tiger Su Arıtma Cihazları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için iletişim bölümümüzden form doldurabilir yada iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz

02Reverse Osmosis Teknolojisi

Reverse Osmosis (Ters Osmoz), suyun molekül düzeyde filtre edilerek özüne dönüştürüldüğü en gelişmiş arıtma teknolojisidir.

İlk olarak Amerika NASA tarafından, uzay mekiklerinde atık sudan içme suyu elde etmek amacıyla kullanılan osmoz; günümüzde, deniz suyundan, kuyu suyundan ve içilemeyecek nitelikteki musluk suyundan kaliteli içme suyu elde etmek amacıyla yaygınlaşmıştır.
Bugün su bilinci gelişmiş ülkelerde, hemen hemen her evde, Ters Osmoz teknolojisiyle çalışan sistemler kullanılmakta, insanlar içtiği suyu kendileri üreterek güvenle tüketmektedir.