HAKKIMIZDA

Dünya standartlarındaki kaliteli cihazları ve yedek malzemeleri çok iyi eğitimli , bilgili ,analiz gücü yüksek ekibimizle müşterilerimize sunuyoruz.Günümüzde ticari mal ve hizmet seçiminde artık öncelikler arasında cihaz ve sistem kalitesi kadar piyasada süreklilik, iyi bir teknik ekip ve hizmet devamlılığı gibi konular en öncelikli istek haline gelmiştir.Doğu Su Arıtma sahip olduğu bu değerlerle eşsizleşmektedir.

Biz Türkiye’de Doğu Su Arıtma olarak ters osmoz içme suyu, havuz arıtma ve endüstriyel arıtma sistemleri için en iyi teknik ekip ve sistemlere sahip birkaç işletmeden biriyiz.Biz dürüstlük ve yaptığımız işin arkasında duran felsefemizle siz çok kıymetli müşterilerimiz sayesinde hızla büyümekteyiz.

Misyonumuz

EVSEL ARITMA,ENDÜSTRİYEL ARITMA VE LABORATUVAR konularında doğaya saygılı çevre teknolojilerini kullanarak çözüm üretmek; su, çevre ve enerji konularında tasarruf sağlayacak, ülke ekonomisine katkıda bulunacak ürün ve teknolojilerin ülkemize kazandırılması amacıyla çalışmalar yapmak

Her zaman müşterilerimize kaliteli ve son teknoloji ürünler sunarak sektörün güvenilir ve örnek firması olmak, su arıtma sektöründe üstün hizmet anlayışımızla emsal teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır. Su arıtma sistemlerinde yaratıcı ve kalıcı çözümlerle kaliteli hizmeti müşterilere sunmak, çevre bilinci ve yüksek kalite anlayışı ile ekonomik çözümler sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

-Her zaman ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,

-Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun hızlı çözümler üretmek,

-Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

-Kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermemek,

-Yaşam kalitesini arttıran ürünlerimizle her zaman örnek firma olmak,

-En iyi bilinen ve en güvenilir marka olmak,

-Taleplere hızlı bir şekilde cevap vermek,

Vizyonumuz

Ürünlerimizi Türkiye’de ve tüm dünyada en yüksek kalite değerine ulaştırmak, su arıtma sektöründe teknolojiyi yakından takip edip ürün çeşidimizi arttırarak çok daha geniş kitlelere ulaşmak, en iyi çözümleri sunarak sektörün lider firması olmak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve tüm bunları yaparken doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına hareket etmektir.

Hedefimiz marka bilinirliğini ön plana çıkararak sektöre örnek olacak hizmetlerde bulunmak ve müşteri portföyünü genişletmektir. Müşteri taleplerine uygun ve ihtiyaçlara cevap veren ürünlerle her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörün örnek firması olmaktır.

Satış ve satış sonrası ürünlerimize sahip çıkarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak, doğru fiyat politikası izleyerek su arıtma sektöründe güç sahibi olmaktır. Markamızı bir dünya markası haline getirerek tüm müşterilerimiz için değer yaratmak ve kaliteden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde beklentilere cevap vermektir.

 

Kalite Politikamız

Doğu Su Arıtma olarak kaliteyi her zaman ürün ve hizmetlerimizde ön planda tutuyor,bugün geldiğimiz seviyeyi kalite prensibimizle sağlamış bulunuyoruz.

Müşteri memnuniyetinin sürekli olmasının her zaman kalite anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan bir firmayız.

Yaşam kaynağı olan suyun, yüksek teknolojik özelliklere sahip su arıtma cihazlarımızla en iyi şekilde arıtılmasını sağlıyor, lezzetli ve sağlıklı içme sularının elde edilmesinde kaliteli cihazlarımızla sektörde en iyi hizmeti sunuyoruz. Tüm canlılar için en önemli şeyin su olduğunu biliyor, insan sağlığı için en kaliteli arıtmayı yapan cihazlarımızla kaliteden ödün vermeden üretimimize devam ediyoruz.

Her zaman kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinen profesyonel kadrosu ile daima ileri bakmakta ve çevre dostu ürünleri ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kaliteli üretimi ve kaliteli hizmeti her zaman müşterilerinin hak ettiğini düşünen firmamız, satış ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerinin yanındadır.